Kampania PIWA / Space Invasion

Forum Sojuszu Kampania Piwna


#1 2008-12-26 19:04:35

Komodus1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 56

astryi latanie podnimi

jak wiecei latanie pod astrami nie jest tak trodne jak by sie wydawalo  wystarczy pilnowac sie  i zakazdym razem zanim wyslecie atak  to poatrzcie czy nie ma nikogo nowego w okolicy waszej  i trzeba liczyc ile ukladow jest astra  pn: kulka jest na 1  wy jestescie na 18  skaner lapie wasz uklad i teraz jezeli koles ma wypadowke w waszej okolicy powiedzmy na 10   to loty bojowe powinny sie zamykac w obrebie 7 kuladow  w lewo i prawo   to pozwoli uniknac przedchwytu  ,gozej jak ma sie blizej typa  to juz inna sprawa    pozatym jest zawsze ryzyko ze zkims wslopracuje   murek -- pawcio   [najbardziej prawdopodobnie jedna osoba ]
na skanerach widac niestety wszystko oprocz fs   nie widac presdkosci ,zawartosci transmiterow   skad floty normalnie widac  dla przykladu umieszcze jeden z moich skanow  starych


 
>  Ruchy flot 
Czas   Misja   Status   Flota   Planeta wyjściowa   Planeta docelowa   Gracze 
01:11:05 Stacjonowanie  Lot do celu  Informacja  Kolonia [06:21:09]  Neverend [06:32:16]  SHIFTMAN   
Zestawienie floty 
297 Transmiter
74 Sonda szpiegowska
3.500 Recycler
10.000 Statek wojenny


to jest typowy skan ze skanera  --un1 --   wiec jak ktos bedzie mal jakies pytania na temat astr  to prosze umiesczac tu pytania  to sie odpowie    ja mam juz 3 ale na un1  na 2 zero a na 3 stego co wiem to jescze niem nikt

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl